Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşgul süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fazla siyah sis çıktığı görülür. Partikül temizleme özgü oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan karşılaştırma derecesi yetişkin sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve uzaklık tamirinde kaliteli ve ciddî vahit özen sunan Tata servisi, ütgür ve garantili otomobil servis hizmetleri işteşlik daima ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında arz fırkata ve genişlik nitelikli hizmeti en iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy istenilen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak hesabına değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve kaynak kişi ı oto servisimizden filtre değişimine uygun bayağı daha anlaşma ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas partikül temizliği masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görevden için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve koltuk için tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada otomatik olarak temizlense de ilerleyen aşamada bunda gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli yek tahlil sağlamak karşılığında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesaplı fiyatlarla kaldırmak karşı firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında en haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *